Заносната избраничка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез на својот профил на Инстаграм објави провокативна фотографија, која предизвика повеќе од два милиони реакции за кратко време!

Јувентус го демолираше Лече со резултат 4: 0 во петокот, па фудбалерите на клубот од Торино добија заслужен слободен викенд, а Роналдо го искористи на најдобар можен начин.

Роналдо и неговата девојка уживаа на брегот на Медитеранот овој викенд. Роналдо изнајми луксузна јахта, каде ги наполни батериите за финишот на сезоната со згодната Георгина.

На згодната Георгина веќе навика и стана да ги провицира мажите, па повторно го истакна  својот совршен задник по којзнае кој пат.