Атрактивната скопјанка Елеонора Миљковиќ очигледно нема намера да престане со објавување жешки фотографии на својот профил на Инстаграм.

Откако дојдоа летните денови, се почесто имаме прилика да ја видиме познатата Нора која учествуваше во реалното шоу „Задруга“ пред две години, во минијатурни парчиња облека или пак бикини.

Така беше и со нејзината последна објава на Инстаграм, каде таа позира во минијатурно бикини со златна боја.

Во преден план на фотографијата е нејзината совршена форма, а сигурно во очи паѓаат и нејзините бујни гради.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Најчитани вести