Нашата позната лото-девојка, Марјана Станојковска ја отвори сезоната за позирање во костими за капење.

Атрактивната водителка на своите социјални мрежи сподели неколку фотографии на кои позира во црно бикини и проѕирна наметка во истата боја.

Сега само се поставува прашањето каде ќе се сонча ова лето Станојковска, со оглед на ситуацијата.

Ако се сеќавате, таа последните неколку години летува во Грција, односно во вилата на нејзиното момче, поранешниот кошаркар Петар Наумовски.

Најчитани вести