Николина Пишек позираше само во сако под кое не носеше ништо, па оваа нејзина фотографија веднаш предизвика лавина реакции од страна на нејзините следбеници.

Познатата водителка на Инстаграм ја следат нешто повеќе од 80 илјади следбеници, па затоа веднаш забележаа дека не носи градник под сакото.

„Многу храбра и женствена“, „Без текст, лудило од жена“, „Секогаш убава“, коментираа нејзините фанови, но некои се прашуваа што не е во ред со рацете. "Леле, што не е во ред со рацете?", "Што не е во ред со рацете на ОМГ?", "Жено, што е со вашите раце?" коментираа фановите.

Патем некој од фановите ја праша дали и испаднале градите на што водителката му одговори дека се уште се на неа.

Најчитани вести