Со недели се шпекулира дека Северина Којиќ и Игор Којиќ се разведуваат, но сепак тие одолеваат на шпекулациите и од време навреме ги демантираат со заеднички фотографии.

Имено, Игор објави фотографија на Инстаграм со Северина, додека екипата на шоуто „Папарацо Хант“ неколку дена го следеше пејачот Драган Којиќ Кеба.

Тие го снимале Кеба за време на неговите секојдневни активности и во еден момент го фатиле како влегува во полициска станица.

Како што известија српските медиуми Кеба не се задржал долго во станица, а причината зошто бил повикан се уште е непозната. Наводно не станува збор за некаков прекршок, туку за средување на документација. Сепак дали е тоа вистинската причина останува да видиме.

Најчитани вести