Медиумите длабоко навлегуваат во животите на јавните личности, а на тоа не му побегнале ниту Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон кои се родители на три деца.

Како дел од кралското семејство навикнати сме да ги гледаме во перфектен изглед, но фотографиите кои ќе ги видите подолу ја покажуваат и другата страна на војвотката.

Пијана, без долна облека, во провокативно издание....се само некои од скиките кои што ги објавуваат во континуитет британските медиуми кои војвотката би посакала никој да ги немаше видено.

 

Најчитани вести