Skip to main content
x

29 May 2020 - 8:45
sportmedia
Статија

Двајца фудбалери на Фулам се меѓу трите особи кои се позитивни на „Ковид-19“ во последниот круг на тестирање во Англија.

Ова го потврдија и од клубот.

sportmedia.mk

Најчитани вести