Вчера во 13: 30 часот во СВР Велес 41-годишниот Ш.Ш. од Велес пријавил дека вчераутро околу 05: 30 часот од нивната куќа се оддалечил неговиот син, 17-годишниот М.Ш.

Како што попладнево информира портпаролот на СВР Велес,Верољуб Додевски, полицијата работи на пронаоѓање на момчето.

Најчитани вести