Некогашната плејбој зајачица Памела Андерсон отсекогаш важеше за с*кс симбол и жена која мажите ги освојува на прв поглед, Ништо е е сменето ниту денес, кога Памела има 52 години и ужива во титулата заводничка во нејзината шеста деценија.

Имено, Памела сподели фотографија од фотосесија на социјалната мрежа Инстаграм која ги воодушеви сите, каде таа е во кревет само во ноќница и во многу предизвикувачко издание.

Секогаш за заљубена. Секогаш скршено срце (во исто време). Среќна-тажна меланхолија - напиша Памела, а фотографијата која собра многу лајкови за многу кратко време, додека позитивни коментари за нејзиниот изглед следедеа еден по друг.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸 @jasmindotcom Always in love. Always broken hearted (at the same time) Happiness Sadness Melancholia

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Со тоа, убавата актерка ги разгори гласините дека сè уште не можат да и парираат нејзините двапати помлади колешки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸 by @janetadrienne

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

 

Најчитани вести