Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ повторно го разбранува Инстаграм откако објави нејзина слика покрај базен во костим за капење.

Познато е дека Мелита кога и да објави фотографија, истата не поминува без реакции од јавноста, особено заради многубројните комплименти за нејзиниот изглед, но и многуте критики.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

Овој пат Мелита на нејзината фотографија во преден план се нејзините гради, па тоа предизвика бура од коментари од кои еден се издвојува: „Мелита претера, па ќе ги скинеш и купаќите “

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Samo sreken, moze da siri sreka...

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

Најчитани вести