Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена, објави своја фотографија на социјалните мрежи и започна вистинска лавина коментари.

Имено, Јелена објави фотографија на својот Инстаграм во целосно природно издание, а облечена во сино здолниште и бела маица, додека околу неа е само природата.

Сопругата на најдобриот тенисер во светот ги поздрави сите свои следбеници со позитивна фотографија и покажа како ужива во еден убав и сончев ден.

Јелена скокна, а овој момет додека е во воздух беше уловен од камерата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👋😎 🦋🌞🌼🌻

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Она што повеќето забележаа е дека стајлингот на Јелена е секси и ја истакнува нејзината атрактивност и сексапил, пример што не е чест за нејзиниот имиџ.

Најчитани вести