Анастасија Ражнатовиќ, печајка и ќерка на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, веќе ги следи стапките на својата мајка. Иако таа влезе во музичкиот свет со сосема различен жанр од нејзината мајка, многумина го предвидуваат нејзиниот подеднакво голем успех во нејзината кариера.

Веројатно многумина се прашуваат како изгледале нејзините детски и тинејџерски денови, а Анастасија неодамна даде одговор на тоа преку нејзиниот Инстаграм.

Таа е снимена додека ја слушаше емотивната песна „Jar of hearts од Кристина Пери и под видеото напиша:

 „Со оваа песна се дрогирав додека бев средно школо“

Еве како изгледаше тоа:

Најчитани вести