На социјалната мрежа Твитер се појавија скандалозен статус на една корисничка која редовно дели и шерува навредливи пораки за естрадни уметници.

Таа меѓу другото напишала дека Србија останала без еден шабан помалку.

“Је**н шабам помалку... мора уште многу од нив да исчезнат...“напишала.

Нејзиниот Твит предизвикал бес кај многу корисници на оваа социјална мрежа, но она што е стамно овој твит преизвикал лајкови кај поединци.

“Сега кога ќе те пријават ќе има уште една ку**а помалку на Твитер“, “Направете му услуга на човештвото и исчесзнете“, се само некои од коментарите на бесни твитерџии.

За работата да биде уште полоша, истата корисничка напишала дека сака см*т и на други.

“Следната која ќе цр*не е онаа мафијашка ку**а Цеца, потоа на Митровиќи да му се ср**и авионот и да не ги набројувам други...:“ напишала истата корисничка.

Ни твитерашите не останале должни на оваа корисничка наведувајќи дека само злоба извира од неа.

1
loading...

Најчитани вести