Skip to main content
x

31 Mar 2020 - 14:05
sportmedia
Статија
 

Иако одамна е фудбалски пензионер, деновиве Алесандро Костакурта, легендарниот стопер на Милан и репрезентацијата на Италија, одново е во центарот на вниманието. И тоа поради изјавата на својата сопруга Мартина Коломбари, инаку бивша „мисица“, со која е во брак повеќе од 16 години.

Таа во едно интервју за весникот „Џорно“ откри детали од љубовниот живот со Алесандро, коментирајќи дека иако се во брак 16 години, се функционира како што треба.

„Сексот со него, со Алесандро, ми ги уништи колената. Завршив со покажување на истите“ меѓу другото споменала Мартина.

Инаку пред неколку години, Мартина својот сопруг го спореди со Роко Зифреди, славниот италијански глумец од филмовите за возрасни.

sportmedia.mk

Најчитани вести