Skip to main content
x

26 Mar 2020 - 22:05
sportmedia
Статија
 

Откако и официјално беше прекинато француското првенство, Нејмар се врати во Бразил каде го минува 14-дневниот карантин поради коронавирус.

ПСЖ денеска објави видео-запис од својот фудбалер, кој им аплаудираше на докторите ширум светот. Фановите не можеа, а да не го забележат новиот имиџ на Бразилецот…

sportmedia.mk

Најчитани вести