Skip to main content
x

26 Mar 2020 - 20:05
sportmedia
Статија
 

Пред некој дена Интер Мајами на Дејвид Бекам го промени логото на клубот поради коронавирус, истото го стори и Милан. Италијанскиот тим испрати порака дека сите мораат да бидат во изолација, да се почитуваат препораките во битката со „Ковид-19“.

„Само држењето на растојанието ќе не врати одново заедно“, порачаа од Милан.

sportmedia.mk

Најчитани вести