Милиардерката Кајли Џенер преку разни постови на социјалните мрежи споделува со нејзините фанови моменти од нејзиното секојдневие во самоизолација.

Пред неколку дена, основачката на „Kylie Cosmetics“ рече дека нејзината бременост со нејзината ќерка Сторми, во 2017 година најмногу ја подготвила нејзе, за да се справи со самоизолацијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wishing this was me right now

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Додека во последниот пост на Инстаграм, 22 годишната објави две фотографии на кои се гледа таа во бикини а на истите пишува: Посакувајќи оваа да сум јас сега.

Најчитани вести