Прашина која се крена околу наводите на поедини медиуми дека пејачката Јелена Крлеуша е претепана од страна на својот сопруг Душко Тошиќ, и дека полицијата интервенирала, таа во неколку наврати демантирала, а денеска девинитивно ставила точка на сите гласини.

Имено, Јелена Карлеуша, која многу активна на социјалните мрежи не се стега да ги изнесува своите ставови за се. Овој пат сепак поделила со своите следбеници дел од интимната атмосвера од карантин и својот дом, со што многумина ги одушевила.

На својот Инстаграм објава, се гледа како Карлеуша ужива во кругот на своето семејство во карантин. Таа пие вино, додека во позадина Душко вежба мускули.

Се претпоставува дека со ова дефинитивно ставила точка на гласините околу нивниот однос и покажала дека моментално се е во најдобар ред.

Најчитани вести