„Постојано комуницираме сите, Ѓорѓе уште пред три дена ни јави дека е хоспитализиран заради воспаление на белите дробови. Се трудиме да му бидеме сите поддршка во овој стресен период. Знаеме дека е префрлен во Клиничкиот центар и дека е тестиран на коронавирус. Не сакам да кревам паника, мислам позитивно и се надевам дека не е она од што сите се плашиме“, открила неговата колешка од жирито во ова шоу Вики Миљковиќ.

Најчитани вести