Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Оља. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ.

Пејачката решила да не џабелебари, па се фатила за работа. А работа без доказ не бива, па така и свекрвата веднаш се пофалила со видео на социјалните мрежи и искоментирала: „Снаа во доба на корона“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seve čisti u Kebinoj vili #severina #srbijavip

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p) on

Најчитани вести