Со денови се зборува за наводниот развод на Северина и Игор Којиќ, а пејачката, со најновиот пост на социјалните мрежи, само дополнително ги подгреа шпекулациите во јавноста.

 Имено, Северина под заедничката фотографија со Којиќи напиша:  „Само обичен понеделник“. Но тоа што ги подгреа шпекулациите еден детаљ од фотографијата, односно истиот човек кој го има и на друга фотографија од 2018 година која ја има објавено Игор Којиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just ordinary monday 💛🖤#familytime #love #monday #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

Семејството тогаш го прослави роденденот на сопругата на Кеба, а синот и кажа на мајка си:

„Постои само една мајка. Среќен роденден".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postoji samo jedna #mama 🎂 Srećan rodjendan 🎂🎁🎉✨

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Северина исто така ја разбранува јавноста со овој потег, бидејќи шпекулациите за развод се повеќе стануваат погласни. Судејќи според коментарите кај парот не цветаат рози , но тие се уште се немаат огласено во однос на овие шпекулации.

Најчитани вести