Нашата најпопуларна поп р'н'б пејачка Елена Ристевска го смени имиџот. Стана плавуша, блондинка, како сакате.

Со новата боја на косата таа се пофати на својот инстаграм профил.

Освен новиот имиџ, ново кај Елена е што ја привршува првата маркетиншка кампања за нејзината козметичка линија Ера. Прво ги лансира парфемите за жени и мажи.

 

Најчитани вести