Младата пејачка и ќерка на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ летува на Тајланд, каде максимално ужива.

Сепак Анастасија не пропушта прилика на социјалните мрежи да се пофали  со своето згодно тело излудувајќи ги бројните фанови на Инстаграм.

Анастасија ги поминува деновите на пливање и сончање, а згодното тело во костим за капење предизвика вистинска бура на социјалните медиуми.

Сите коментираат за нејзината витка линија, а бидејќи многу фанови  ја прашаа колку е висока, пејачката одговори истото со последната објавена фотографија.

"Шетање на плажа,  Јас сум 178 цм, сите ме прашувате и понатаму", напиша Анастасија.

 

Најчитани вести