Димитар Апасиев од Левица на својот фејсбук профил напиша:

Опааа… Значи Заев цело време знаел за “СТАРЕЧКИТЕ ДОМОВИ” на невладината на Боки 13 (поради кои сега го крка Ременски со кривична) плус му помагал во неколку наврати.

Најчитани вести