Јелена Карлеуша му го честитала 35. роденден на Душко Тошиќ преку социјалните мрежи.

Поп дивата објавила видео на Душко кој е на јахта, каде што не носи маица и совршено се гледат неговите мускули кои и се како вајани.

“Среќен роденден“, напишала Јелена и ставила емотикон на орел.

Роденден на Душко му честитале и ќерките Ника и Атина, каде што тоа го споделил на својот Инстаграм, но не и објавата на Карлеуша.

Најчитани вести