По интернет кружи фотографија на која е директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ во друштво на една од актуелните учеснички во Задруга. Наводно, двајцата се многу блиски и, според анонимен извор, летово заедно биле во Опатија. 

„Саша и Ива не се делеа цело лето за време на престојот во Опатија“, додал изворот.

Интересно е дека Поповиќ во август во Опатија, каде што има куќа, беше во друштво на жена му, и Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. 

 

 

Најчитани вести