Домот на Софија Вергара блесна во златна боја.

47-годишната актерка организираше голема забава по повод Денот на благодарноста, на која ги покани своите најблиски роднини и пријатели.

Атрактивната Колумбијка им дозволи на своите фанови да ѕирнат во прославата преку фотографиите и видеата кои ги сподели на Инстаграм.

Вергара привлече бројни комплименти за својот изглед.

 

 

 

Најчитани вести