На 21.11.2019 во 14.50 часот во СВР Скопје, Г.В.(39) од Скопје пријавила дека на 20.11.2019 околу 13.30 часот на зелениот пазар на ул.„11-ти Октомври“ нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од Б.А.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести