Српската актерка Лидија Вуќичевиќ беше е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници и обожаватели како ужива кај нас.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како топлес лежи во кревет.

– Добро утро, напиша кратко актерката покрај фотографијата, која особено им се допадна на машките следбеници.

Многумина се запрашаа кој ја фотографирал во вака жешко издание, но таа не одговори.

Уште неколку фотки од нејзината посета на Македонија…

Најчитани вести