Катарина Грујиќ го смени имиџот, така што повеќе нема долга, црна коса, која што беше нејзин заштитен знак.

Фризерот на пејачката објави слика социјалните мрежи на која се гледа дека Катарина целосно ја исекла косата но оставила шишки, нешто што предизвика лавина коментари кај нејзините фанови.

Подоцна се испостави дека се работи за перика која што Катарина ја користела за потребите на снимање, но и покрај тоа не изостанаа позитивните коментари од фановите.

Најчитани вести