Скопјанка рано утрово била физички нападната од такси возач. Од МВР го потврдуваат случајот и информираат дека  денес, 11.11.2019 во 05.10 часот во СВР Скопје, Т.С.(41) од Скопје пријавила дека околу 04.45 часот на ул.„Борис Трајковски“, по претходна расправија, била физички нападната од едно лице кое управувало такси возило.

Од МВР додаваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести