Пејачката на својот Инстаграм одговараше на прашања на фановите при што октри неколку детали од нејзиниот живот.

Беквалац одговараше колку килограми има, притоа наведе дека има 53 но нејзина желба е да намали тежина до нејзиниот концерт во Штарк арена на 14 февруари 2020 година, додека за нејзината висинна одговори дека е 169 цм.

Таа откри што мисли за нејзината колешка Јелена Карлеуша за која има да каже се најдобро.

Најчитани вести