Девојка која има 210 килограми открила дека заработува богатство така што јаде 10 илјади калории дневно пред фанови кои за тоа ѝ даваат пари.

Блогерката Аманда Феј го користи својот апетит и фетишот на оние кои се подготвени да платат и до 76 фунти само за да ја гледаат додека јаде огромни количини храна и пие газирани пијалаци.

 

View this post on Instagram

 

I’m ready for Valentine’s Day, are you? ?

A post shared by ? Amanda Faye ? (@mamahorker) on

Таа снима три видеа дневно, а за гледачите кои се подготвени да платат и повеќе, таа задоволува и посебни барања. Фетишот познат како „фидеризам” ги еротизира јадењето и зголемувањето на тежината, комбинирано со многу голотија и покажување на масните наслаги. Девојката од Калифорнија вели дека дневно добива и многу негативни коментари, но тоа секогаш го свртува на шега. Таа додаде и дека поради вишокот килограми се чувствува физички и сексуално среќна

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? Amanda Faye ? (@mamahorker) on

извор: Makfax

1

Најчитани вести