“Од душа си ампутиран...“: После семејната бура, Наташа Беквалац ја открива ли својата емотивна состојба со оваа песна? (видео)

Новосатската Барбика на својот Инстаграм објавила видео-снимка од музичкото студио.

После трауматичниот период, кога во април месец кога својот маж Лука Лазукиќ го пријавила во полиција за семејни "расправии" Наташа Беквалац брзо се опоравила и продолжила со своите настапи, но снимање на нови песни.

Така новосатската Барбика на својот Инстаграм профил објавила видео снимка.

 
 
 
View this post on Instagram

Amputiran...iz [email protected] @bojanadona

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) onSep 12, 2018 at 11:00am PDT

 

Инаку песните на Наташа Беквалац ги релизира еден од најпопуларните музички продуценти во регионот – Слободан Вељковиќ Чоби.

Поврзани

Најнови вести

Коментари