Цела естрада воодушевена од овој детаљ во манастир (ФОТО)

Пејачката Гога Секулуќ која го чека своето прво дете на 41 година со нејзиниот избраник Урош Домановиќ реши да ја стави кариерата во мирување.

Иако е во шестиот месец од бременоста таа е многу активна и не е размазена трудница, па по уживањето на црногорското приморје се одлучи да го посети манастирот Острог.

Секулиќ побара милост од Светецот Василиј Острошки, а на фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил јасно се гледа како со раката го гали својот стомак.

 

 
 
 
View this post on Instagram

🙏💙💞

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) onSep 12, 2018 at 1:07am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари