Ким Кардашијан каде и да се појави предизвикува големо внимание во јавноста, но овој пат тоа го направила без долен веш.

Познатата старлета не се стега да покаже со што располага, и освен што ги истакнала облините во претесен фустан, многумина се запрашале дали одоздола воопшто носи гакички.

Членка на “кланот“ Кардашијан повеќепати е извикана дека не и доликува на мајка така оскудно да се облекува, но изгледа нејзе коментарите воопшто не ја допираат со што продолжува тоа да го работи и тоа доста успешно и профитабилно.

1

Најчитани вести