Од ЕВН Македонија АД информираат дека денеска во периодот од 9:30 до 14:00 часот без електрична енергија ќе останат корисниците од улиците Ганчо Хаџипанзов и Караорман (општина Центар).

извор: Makfax

Најчитани вести