Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ открила дека иако на љубовен план е исполнета и среќна, нема намера наскоро да се мажи. Ќерката на Цеца открила дека живее со своето момче, но се уште оди кај мама на ручек зашто не знаела да готви. 

„Не ми се брза со мажење, кариерата ми е сега приоритет. Посветена сум на тоа и засега не размислувам за свадба. Работам на албум кој ќе биде објавен скоро и се надевам ќе и се допадне на публиката“, рекла Анастасија. 

Најчитани вести