Маж е повреден утрово во Улцињ, јавуваат црногорските медиуми.

Повреден е 67-годишен жител на Улцињ кој, според информациите на „Вјести“, е во болница и не е животно загрозен.

Како што соопшти полицијата, напаѓачот побегнал и по него интензивно се трага, наведе РТЦГ.

извор: Makfax

Најчитани вести