На социјалните мрежи се појави видео од пожар во бурекџилница во Старата Скопска чаршија. Во моментов немаме информација за можни жртви…

 

Гори бурекџилница во Старата скопска чаршија

Гори бурекџилница во Старата скопска чаршија

Gepostet von TV21 am Sonntag, 3. Februar 2019

1

Најчитани вести