Loading..

Три лица од Скопје синоќа биле приведени од страна на полицијата поради поседување на дрога.

Како што соопшти МВР, се работи за млади луѓе на возраст од 21, 20 и 28 години кај кои биле пронајдени и одземени екстази.

По документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

извор: Makfax

Најчитани вести