Loading..

Јелена Крлеуша ова лето максимално го искористила за работа. Пеачката направила неколку паузи за да се одмори, но редовно настапува и се фотографира за Инстаграм, што секако тоа за неа е и повеќе од задоволство.

Сите кои ја следат на Инстаграм, можат да ја видат во различни изданија и костими кои ги носи на настапите.

Така на последниот настап во Орашје, одбрала комбенизон од латекс кој и е припиен за телото, а сето тоа да ги покаже своите облини, кои пак и никогаш не ги криела...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About last night! ?#swipeleft SUPER GIRLS JUST FLY! Pokidali smo! Hvala svima!??❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа по обичај имала и доста провокативна кореографија, како што е вртење во круг и постојано удирање по сопствениот задник.

Сепак никој неможел да остане рамнодушен на крајно мизерен призор каде што пеачката држи маж на јаже гол до половина, а по изразот на неговото лице се гледа дека воопшто не му сеедно па дури и навредливо, а на крај сето тоа го зачинила со гиф на куче кое се смее.  

Невкусно па дури и инфатилно од еден таков пристап кон човечко суштество од страна на естраден уметник (!?)

Но дали нејзините фанови овој пат ќе застанат на страната на “робот“ врз кој ЈК изигрува немилосредн “гладијатор“...

Најчитани вести