Пејачката Теа Таировиќ од како се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се повеќе стана популарна на социјалните мрежи каде често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот.

 

Овој пат пејачката замина на одмор од каде ги почести фановите со фотографија на плажа, а со своето сексапилно тело ги фрли во транс мажите.

 

По ова следуваа лавина коментари и лајкови на нејзиниот Инстаграм профил.

-Ги сакам луѓето кои озборуваат зад мојот грб. Таму припаѓаат…Зад мојот грб, им порача атрактивната пејачка.

Најчитани вести