Loading..

Наголемо се шпекулира дека Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разделиле после 8 месеци брак. Се почнало кога фановите забележале Мајли дека не ја носи бурмата. 

Дека нешто се случува потврдил и ПР на пејачката и актерка. 

„Ве молам почитувајте го нивниот избор и дајте им приватност“, стои во соопштението. 

Инаку, светските медиуми пишуваат дека Мајли наводно се бакнувала со Кејтлин Картер за време на нивниот одмор на езерото Комо во Италија. 

„Не се обидуваа да се скријат воопшто“, открил очевидец. 

 

Најчитани вести