Loading..

Пејачот и бизнисмен Дарко Гелев-Брејк и неговата сопруга, поранешната Мис на Македонија, а сега жена претприемач, Драгана Клопчевска, се на семеен одмор во Грција.

Ова е нивно прво летување со ќерката Деа која се роди во април годинава во болницата „Аџибадем Систина“.

Најчитани вести