Loading..

Фудбалерот на грчки АЕК, Огњен Врањеш многу е активен на социјалните мрежи, а со новата објава ги доведе следбениците до делириум.

Врањеш постави една скоро, па сосема обична фотографија од Грција каде стои на карпа и позира, а во описот на фотографијата ставил знак дека не е за помлади од 18 години.

Што и да значи тоа!

Но може да се забележи дека Гркинките одлепиле по него, бидејќи уследило ставање стикери во вид на огин, срциња и заљубени смајлиња.

Најчитани вести