Таа вчера повторно докажа дека за неа се зборува со причина и на гледачите и жири комисијата им приреди вистинско шоу.

Погледнете го маестралниот настап на неодоливата Лена, која овојпат ја испеа песната „Замисли".

[video:https://www.youtube.com/watch?v=C7-pgINPZNY]

Најчитани вести