Loading..

Откако вчера беше на фризер, специјалната јавна обвинителка со новата фризура се појави на прес-конференција и воедно го прекина своето боледување. А нејзината „нова глава“ стана хит на социјалните мрежи:

Браво за фризурата, супер ѝ стоеше.
Фризерката за наследник на Катица!

Ова дека била на фризер испадна фејк њуз.

Најчитани вести