Loading..

Ќерката на Миле Китиќ, Марта Савиќ која е исто така пејачка како својот татко се подготвува да ја објави својата песна „Забранувам“ која ќе биде само увертира за албумот кој треба да се појави на крајот од оваа година.

Сепак ова лето Елена батериите ги полни на одмор на Палма Де Мајорка од каде редовно ги почестува фановите со фотографии од плажа.

 

Имено таа сподели кратко видео на социјалната мрежа Инстаграм на која може да се забележи дека се капела топлес, а по ова фановите започнаа да и испраќаат илјадници коментари.

Најчитани вести