Loading..

Пејачот на групата „Магла бенд“ денеска стана татко, откако неговата девојка се породи.

Пејачот Владан Савиќ денеска стана татко, а радосната вест ја дознал во Ниш додека патувал со бендот и веднаш ја споделил со фановите.

Парот неодамна објави дека ќе станат родители на девојче, а за потсетување Јована во јавноста е позната по врската со пејачот Саша Ковачевиќ.

Најчитани вести